Kuhmon Kiinteistöpalvelut Oy LKV

Koulukatu 10, 88900 KUHMO

Kuvaus

OLEMME MUUTTANEET!
9.1.2017 ALKAEN PALVELEMME KUHMON OSUUSPANKIN PANKKITALON
II-KERROKSESSA. TERVETULOA UUTEEN TOIMISTOON!

Kiinteistönvälitys Juha Ahtonen LKV, puh.050-3282020
Kirjanpito Marjukka Heikkinen puh.044-2863990.
Kirjanpito Susanna Komulainen puh.040-7415620.
Kiinteistönhuolto/päivystys puh.0440-682084.
Siivous puh.044-5407866.

Kuhmon Kiinteistöpalvelut Oy LKV, y-tunnus 2239914-7.
Välityspalkkio 3,95% (sis.alv) myyntihinnasta, minimipalkkio 2.950 euroa (sis.alv).

Ota yhteyttä

Kuhmon Kiinteistöpalvelut Oy LKV

  • Koulukatu 10, 88900 KUHMO
  • +358503282020
  • Sähköposti tai puhelinnumero on annettava.
Lähetä

Kiinnostuitko kohteesta? Ota yhteyttä myyjään ja kysy lisää! »

Sulje