Rauhallisella paikalla, erittäin kaunis ja hyväkuntoinen asunto, jossa tilat ovat kahdessa kerroksessa. Asunto on remontoitu lähivuosina lähes täydellisesti. Katutasossa on olohuone ja keittiö sekä parveke ja alakerrassa on makuuhuone ja pesutilat sekä terassi länteen. Varasto ja autopaikka ovat asunnon edessä. Talon edessä kulkeva tie ei ole läpikulkutie autoille, joten siinä on vain kevyttä liikennettä. Ota pikaisesti yhteyttä ja sovi yksityisesittely!
Kiinnostaako kohde? Kysy asuntoesittelyä sinulle sopivana ajankohtana.
Etuovi.comin taloyhtiösivun tiedot ovat koostettu useammasta eri lähteestä. Tiedot eivät ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä.
Tutustu taloyhtiöön »Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
Jos olet myymässä asuntoasi, kutsu ammattilainen arviokäynnille. Näin varmistat oikean myyntihinnan asunnollesi.
placePorrassalmenkatu 27,
50100 MIKKELI
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Kehitä kanssamme! Kerro mitä mieltä olet Etuovi.com palvelusta.