Merellisyyttä, avaruutta ja vapaa-ajan asumisen helppoutta! Haaveiletko upeasta lomakodista veden äärellä kaikilla mukavuuksilla? Nyt haaveestasi on helppo tehdä totta. Villa Merenguen 1/7-osuudella omistat ja hallitset tilavaa vapaa-ajan asuntoa joka seitsemäs viikko, perjantaista - perjantaihin viikon pituisen jakson kerrallaan. Suunnittelun lähtökohtana tässä upeassa lamellihirsisessä lomakodissa on ollut ajattomuus ja tilaratkaisujen selkeys. Modernissa Honka Dyyni-malliston huvilassa suuri terassi yhdistää huvilan ja saunamökin. Terassin materiaalina sään kestävä lehtikuusi. Terassilla oma poreallas ja laituri lammelle. Keittiö/olohuoneen yhdistelmästä avautuu hienot näkymät lattiasta kattoon ulottuvien ikkunapintojen läpi. Huvila on varustettu kahdella makuuhuoneella, joista toisen yhteydessä on wc/kylpyhuone. Isossa vaatehuoneessa on jokaisella osakkaalla oma lukollinen säilytyskaappi. Kodinhoitohuone varusteltu pyykinpesukone/kuivausrummulla sekä kuivauskaapilla. Oma tontti. Autokatospaikka. Lisätietoja ja esittelyt: Anne Anttiroiko-Takala p. 044 300 8002 anne.anttiroiko-takala@kiinteistomaailma.fi
Kiinnostaako kohde? Ota yhteyttä ja kysy lisätietoja kohteesta.
Etuovi.comin taloyhtiösivun tiedot ovat koostettu useammasta eri lähteestä. Tiedot eivät ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä.
Tutustu taloyhtiöön »Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
Jos olet myymässä asuntoasi, kutsu ammattilainen arviokäynnille. Näin varmistat oikean myyntihinnan asunnollesi.
placeMatkailutie 312,
85100 Kalajoki
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Kehitä kanssamme! Kerro mitä mieltä olet Etuovi.com palvelusta.