Hyvällä paikalla 2.krs läpitalon huoneisto. Hyvin valoisa huoneisto, isot ikkunat. Tilava olohuone. Kylpyhuone remontoitu 2005. Pintoja päivitetty, yleisilmeeltään hyvänä pidetty huoneisto. Taloyhtiöön tehty hissi. Vapautuu tarvittaessa todella nopeasti! Järjestämme yksityisesittelyjä normaalisti tällä hetkellä. Sovi sinulle sopiva aika välittäjän kanssa. Ethän tule esittelyyn sairaana, ulkomailta juuri saapuneena tai jos sinä tai perheesi jäsen on karanteenissa. Esittelyissä käytämme hengityssuojaimia. Tarvittaessa saat suojaimen meiltä. Suojataan yhdessä toisemme. Tervetuloa! Kaukola sijaitsee Mikkelin keskustan tuntumassa, kaupungin länsi puolella tuomiokirkon takana. Alueen rakennuskanta koostuu lähinnä matalista kerrostaloista. Alueelta löytyy kaunis Pankalampi, jonka rannalla on Konserttikeskus Mikael. Alueelta löytyy myös Pankalammen koirapuisto ja uimaranta. Peruskoulu, lukio ja ammattikoulu ovat kaikki alle kilometrin päässä.
Kiinnostaako kohde? Kysy asuntoesittelyä sinulle sopivana ajankohtana.
Etuovi.comin taloyhtiösivun tiedot ovat koostettu useammasta eri lähteestä. Tiedot eivät ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä.
Tutustu taloyhtiöön »Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
Jos olet myymässä asuntoasi, kutsu ammattilainen arviokäynnille. Näin varmistat oikean myyntihinnan asunnollesi.
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Kehitä kanssamme! Kerro mitä mieltä olet Etuovi.com palvelusta.