Ihana, kompakti koti Savolanniemen halutulla asuinalueella. Tässä vuonna 2016 rakennetun luhtitalon ensimmäisen kerroksen huoneistossa on yksinkertaisesti kaikki mitä helppoon ja mukavaan asumiseen tarvitaan. Ensinnäkin vaaleat sävyt materiaaleissa avartavat tilaa ja luovat valoisuutta. Keittiö-olohuone-ruokailutila ovat mukavasti yhtenäistä tilaa. Makuuhuone on hyvän kokoinen ja sinne mahtuu leveäkin parivuode. Kylpyhuoneessa on lattialämmitys mukavuutena ja oma sauna on myös huippu juttu! Olohuoneen jatkeena on terassi ja piha esimerkiksi kesäisin grillailua varten. Autolle löytyy pihalta pistokepaikka hintaan 2.900 euroa. Savolanniemi on asuinalueena suosittu. Luonto on ympärillä kaikkialla ja siellä on hienot ulkoilureitit. Lisäksi palvelut löytyvät; koulut, päiväkodit, ruokakauppa ja bussipysäkkikin on ihan vieressä. Lemmikkien ulkoilureittejä löytyy paljon myöskin. Parikin uimarantaa on ihan lähietäisyydellä, koska Kallaveden rannat ympäröivät aluetta. Pyydä yksityisnäyttöä niin mennään tutustumaan uuteen kotiisi!
p. 040 146 1113
Kiinnostaako kohde? Kysy asuntoesittelyä sinulle sopivana ajankohtana.
Etuovi.comin taloyhtiösivun tiedot ovat koostettu useammasta eri lähteestä. Tiedot eivät ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä.
Tutustu taloyhtiöön »Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
Jos olet myymässä asuntoasi, kutsu ammattilainen arviokäynnille. Näin varmistat oikean myyntihinnan asunnollesi.
placePuijonkatu 25,
70100 KUOPIO
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Kehitä kanssamme! Kerro mitä mieltä olet Etuovi.com palvelusta.