Nyt tarjoutuu tilaisuus hankkia avara rivitalokoti! Huoneistossa on hyvä pohjaratkaisu, valoisat huonetilat ja asunnon tilat kahdessa kerroksessa on kiva persoonallinen lisä Huoneistoon. Olohuoneesta on käynti takapihan terassille. Keittiöön mahtuu mainiosti myös ruokailuryhmä. Kylpyhuone on remontoitu 2009 ja siellä tilaa myös kodinhoidolle sekä tietenkin oma sauna. Erillinen wc eteisen yhteydessä on uusittu 2010. Makuuhuoneet on sijoitettu huoneiston toiseen kerrokseen. Kodin pintoja on vuosien mittaan uusittu. Lohtaja on saavuttanut suosion rauhallisena ja vehreänä asuinalueena, jossa kaikki palvelut ovat helposti tavoitettavissa!
Kiinnostaako kohde? Kysy asuntoesittelyä sinulle sopivana ajankohtana.
Etuovi.comin taloyhtiösivun tiedot ovat koostettu useammasta eri lähteestä. Tiedot eivät ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä.
Tutustu taloyhtiöön »Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
Jos olet myymässä asuntoasi, kutsu ammattilainen arviokäynnille. Näin varmistat oikean myyntihinnan asunnollesi.
placeVäinämöisenkatu 10,
87100 KAJAANI
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Kehitä kanssamme! Kerro mitä mieltä olet Etuovi.com palvelusta.