ENNAKKOMARKKINOINNISSA
Aika on vihdoin koittanut, sillä Asunto Oy Lahden Sinfonia nousee ansaitsemaansa kukoistukseen ja valmistuu vuoden 2023 syksyllä yhdelle Lahden parhaimmista paikoista, aivan Ranta-Kartanon viereen.
Hulppea 11-kerroksinen kokonaisuus pitää sisällään huolellisesti suunniteltuja ja hyvin rakennettuja asuntoja, aina pienistä yksiöistä huikaisevaan kahteen kerrokseen rakennettavaan 179,5 neliöiseen kattohuoneistoon asti. Ylimmistä kerroksista näkyvät helposti kaikki Lahden tärkeimmät maamerkit. Tässä vaiheessa on vielä mahdollista yhdistää asuntoja isommiksi, mikäli se palvelee sinun tarpeita paremmin.
Varustelutaso on laadukas ja kattava. Huoneistojen ikkunat ylettyvät kaikissa huoneistossa lattiaan asti. Jokaisessa asunnossa on huoneistokohtainen ilmanvaihto. Lämmitysmuotona toimii turvallinen kaukolämpö vesikiertoisella lattialämmityksellä ja kaiken lisäksi jokaisessa asunnossa on myös viilennys kovimpia kesähelteitä silmällä pitäen. Pohjaratkaisut ovat mainiosti arjessa toimivia ja asunnot on suunniteltu helppoa elämää silmällä pitäen.
Taloyhtiöön rakennetaan tyylikäs saunaosasto ja jokaiselle asunnolle on oma huoneistokohtainen varasto. Autohalli- ja moottoripyöräpaikat myydään omina osakkeinaan. Lisätilaa tarvitsevan on myös mahdollista ostaa oma varasto.
Kaikki tärkeimmät palvelut ja harrastusmahdollisuudet löytyvät luonnollisesti kävelyetäisyydeltä. Salpausselän ulkoilumaastot, Radiomäki ja Vesijärven läheisyys sopivat varmasti sinulle, joka arvostat hyviä ulkoilumahdollisuuksia.
Haluaisitko asua tyylikkäässä taloyhtiössä, jossa kokonaisuus on mietitty loppuun asti? Varaa oma asuntosi heti ilman varausmaksua!
Lisätiedot ja myynti
Bo LKV
René Piiroinen | LKV, KiAT
rene@bo.fi
044 594 8985