Luostola osoitteessa Tangosoivintie 1 sijaitseva 458 k-m2:n suuruinen kelomaja ja noin 180 m2:n suuruinen autokatos/varastorakennus. Edustuskäytössä olleessa kelomajassa on kahdeksan kahden hengen makuuhuonetta ja erillinen emännän huone keittiön vierellä. Emännän huoneessa on oma wc-suihkutila ja muut neljä wc-suihkutilaa ovat käytävän varrella makuuhuoneiden lähellä. Kohteessa on myös 33 m2:n parvitila, jossa neljä vuodepaikkaa. Suuri takkatupa ja erillinen takkahuone/pukuhuone saunaosaston yhteydessä. Autokatos/varastorakennuksessa autokatos kuudelle autolle ja lämmitetty suksihuoltotila ja kylmä puuvarasto.
Kohteen seuraava esittelyaika ei ole tiedossa.
Kiinnostaako kohde? Kysy asuntoesittelyä sinulle sopivana ajankohtana.
Hinta
Myyntihinta
450 000,00 €
Velaton hinta
450 000,00 €
Vertaile sähkösopimuksia, nettiliittymiä ja kotivakuutuksia sekä tarkista saatavuus tälle kohteelle:
Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
UUTTA! Haluatko nähdä kartalla sinulle tärkeät sijainnit ja etäisyydet niihin? Oma sijainti voi olla työpaikka, koulu tai vaikka mummola. Tutustu tuleviin kartan kehityssuunnitelmiin, anna palautetta ja käy lisäämässä sinulle tärkeät sijainnit täältä »
Jos olet myymässä asuntoasi, kutsu ammattilainen arviokäynnille. Näin varmistat oikean myyntihinnan asunnollesi.
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Asumisen unelmat, puheenaiheet ja uutiset sähköpostiisi joka lauantai.
Tilaus luo Alma-tunnuksen, jotta saat kaikki kirjautuneen käyttäjän hyödyt käyttöösi. Alma Media tietosuojakuvaus
Yhteistyössä:
Etuovi.com on Suomen suosituin ja tunnetuin asuntojen markkinapaikka. Meiltä löydät 83 045 ilmoitusta.