Keittiöstä ja kahdesta makuuhuoneesta aukeavat hienot esteettömät järvimaisemat Palokkajärvelle. Tilava 86 neliöinen ylimmän kerroksen kolmio tarjoaa uudelle omistajalleen enemmän kuin tavalliset kerrostalokolmiot: järvinäköalojen lisäksi tilaa on riittämiin erityisesti olohuoneessa ja erittäin isolla lasitetulla parvekkeella. Tämä 2010 valmistunut talo on sen verran uutta tekoa, että isoista korjauksista ei tarvitse huolehtia vuosikausiin. Asuntoakin on pidetty todella nätisti ja se on erittäin siistikuntoinen. Iso olohuone on suunniteltu alun perin niin, että huone voidaan halutessa jakaa kahdeksi huoneeksi, joten tästä asunnosta halutessaan saa myös neliön itselleen. Asumismukavuutta lisää erillinen WC. Tämä tilava ihastuttava asunto sijaitsee Mannilan kupeessa Mankolan Liinaharjankadulla, josta pääsee Palokan moottoritielle parissa minuutissa. Keskusta ja Palokankeskus ovat siis muutaman minuutin päässä autolla. Tule, tutustu ja ihastu. * * * * * * * * * * * * Onko oma asunto vielä myymättä? Kutsu ilmaiselle arviokäynnille ja esittelen sinulle Kallion Kiinteät Hinnat: edulliset hinnat laadukkaalla palvelulla
Kiinnostaako kohde? Ota yhteyttä ja kysy lisätietoja kohteesta.
Tutustu alueen Jyväskylä toteutuneiden remonttien hintoihin ja kilpailuta hinta remontillesi.
Etuovi.comin taloyhtiösivun tiedot ovat koostettu useammasta eri lähteestä. Tiedot eivät ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä.
Tutustu taloyhtiöön »Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Jos olet myymässä asuntoasi, kutsu ammattilainen arviokäynnille. Näin varmistat oikean myyntihinnan asunnollesi.
Kauppakatu 5,
40100 Jyväskylä
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Kehitä kanssamme! Kerro mitä mieltä olet Etuovi.com palvelusta.