Valoisa 2.kerroksen parvekkeellinen v.2013 remontoitu,kolmio etsii uutta omistajaa. Hyvällä sijainnilla rauhallisella Vieremän alueella.Kävelymatkan päässä keskustan palvelut niin kuin Sveitsin luonnonpuisto ja uimala sekä rautatieasema. Hki-Tre moottoritielle nopea yhteys,huoneistolle kuuluu autotalli ja autopaikka. 2018 ikkunoiden ja parvekeovien uusinta,2019 parvekkeiden remontointi ja lasitus Lumon. Ei pitkän tähtäimen suunnitelmassa remontteja.
Kiinnostaako kohde? Kysy asuntoesittelyä sinulle sopivana ajankohtana.
Tutustu alueen Hyvinkää toteutuneiden remonttien hintoihin ja kilpailuta hinta remontillesi.
Etuovi.comin taloyhtiösivun tiedot ovat koostettu useammasta eri lähteestä. Tiedot eivät ole ilmoittajan toimittamaa sisältöä.
Tutustu taloyhtiöön »Millainen asuinalue on? Lue lisää alueella asumisesta ja asukkaista sekä tutustu mielenkiintoiseen asuntomarkkinatietoon.
Etuovi.comin ilmoituksessa ei välttämättä ole kaikkia tietoja kohteesta. Varmista ne asunnon myyjältä.
Kehitä kanssamme! Kerro mitä mieltä olet Etuovi.com palvelusta.