MUUTTOVALMIITA LUJAKOTEJA!
Asunto Oy Vantaan Viidakkokissa tarjoaa kodin erilaisiin elämäntilanteisiin ja tekevät asumisestasi helppoa, huoletonta ja turvallista.
Tätä etua ei kannata ohittaa!!
Lujatalo maksaa vanhan asuntosi välityspalkkion!
Kun ostat uuden kodin Asunto Oy Vantaan Viidakkokissasta, Lujatalo maksaa vanhan asuntosi välityspalkkion.
Lujatalon kiinteistövälityskumppani tekee hinta-arvion nykyisestä asunnostasi.
Tämän jälkeen teet toimeksiannon nykyisen asuntosi myynnistä kiinteistövälittäjän kanssa.
Samalla kun teet toimeksiannon nykyisestä asunnosta, tehdään asuntokaupat uudesta asunnosta. Uudesta asunnosta maksat kaupanteossa vain 5.000,00 €
Kaupanteon jälkeen myyntiaikaa nykyisestä asunnostasi on 4 kuukautta ja saat maksuaikaa uuden asunnon loppukauppahinnalle 4 kuukautta.
Jos vanha asunto ei mene kaupaksi ja kauppa joudutaan purkamaan, menetät ainoastaan maksamasi 5000,00 €.
Etu koskee vain Asunto Oy Vantaan Viidakkokissan uusia kauppoja ajalta 20.2.2023-31.3.2023. Kysy lisää Lujatalon asuntomyynnistä.
Asunnot ovat valoisia, pintamateriaalit vaaleita, helppohoitoisia ja kestäviä. 2-4 h asunnoissa on lasitetut parvekkeet, jotka tuovat kivasti lisää tilaa ja yksiöissä on ranskalaiset parvekkeet.
Talossa on kahdeksan asuinkerrosta ja ylimmässä 9. kerroksessa on taloyhtiön yhteinen talosauna sekä yhteisöllisyyttä tuova kerhotila. Yhtiön autopaikat sijaitsevat tontilla olevalla parkkipaikalla.
OTA YHTEYTTÄ
Lujakoti asuntomyyjään
Satu Salmela puh 044 585 2736
satu.salmela@luja.fi
lujakotimyynti.espoo@luja.fi